Progress könyvek

A Noran Libro Kiadó új könyvsorozatot indította a tudományos esszé műfajában. A Progress Alapítvány támogatásával megjelenő Progress könyvek a közérdekű és olvasmányos Gyorsuló idők szemléletmódját folytatja. A közérdekű témákról szóló, hasonló sorozatok számos nyugati országban sikeresek, ezért szeretnénk Magyarországon felújítani, újrateremteni ennek hagyományát.

A Progress-sorozatról a Közös Dolgaink, az Új Egyenlőség közölt recenziókat. A könyvekről információk olvashatók a Kossuth Kiadói Csoport oldalán, ahonnan meg is lehet rendelni a sorozat egyes darabjait.

Kitekintés

A Noran Libro Kiadó és a Progress Alapítvány közös gondozásában jelent meg Sz. Bíró Zoltán Putyin Oroszországa című könyve.

A könyv megrendelhető a Kossuth Kiadói Csoport webáruházából, illetve kapható a könyvesboltokban.